MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 9952115
nr 995 2115
Fåtöljer
Ett par, Överman, Tranås, 1960-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 16 november 2015
kl 18:25:02
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
16 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal